Relaks i odpoczynek
na najwyższym poziomie.

Jatna Chata oferuje naszym Gościom szereg atrakcji, które przyczynią się do skutecznego wypoczynku,
co w dzisiejszych czasach nie jest łatwe. Obok basenu letniego czeka na Was sauna fińska i jacuzzi,
gdzie możecie spędzić niezapomniane wieczory po górskich eskapadach.
Ponadto przy jacuzzi znajdują się wygodne leżaki, z których będzie mogli podziwiać przepiękny beskidzki krajobraz.

Strefa SPA

Basen Letni

Obiekt ten znajduje się na tarasie głównym Jatnej Chaty i jest czynny w terminie od 01.06 do 15.09. Jego wymiary 5,00 x 3,20 x 1,50 m gwarantują, że będzie kapitalną atrakcją zarówno dla osób uwielbiających spokojny wypoczynek w wodzie, jak dla tych Gości, którzy preferują aktywność.

Sauna Fińska

W żadnym szanującym się obiekcie wypoczynkowym nie może zabraknąć także pomieszczenia dla pasjonatów pozbywania się toksyn za pomocą wysokiej temperatury. Nasza sauna fińska (czyli sucha) umożliwi naszym Gościom relaks i restart organizmu na najwyższym poziomie i w... najwyższej temperaturze!

Jacuzzi

Obok basenu letniego i sauny w Jatnej Chacie znajdziecie także jacuzzi, gdzie za sprawą ciepłej wody i bąbelków będziecie mogli zregenerować się po górskich wycieczkach. Dodatkową (a być może nawet główną!) zaletą obiektu jest jego położenie. Jacuzzi położone w oszklonej sali z widokiem na góry.

Strefa odpoczynku

Dla wielu Gości średniego pokolenia „leżakowanie” kojarzy się z nieprzyjemnym obowiązkiem przedszkolnym. Jakże bardzo zmienia się optyka na tę formę odpoczynku, gdy człowiek dojrzeje! My nie zapomnieliśmy o tej stosunkowo prostej formie regeneracji organizmu. Nasza strefa odpoczynku położona jest obok jacuzzi, w tej samej oszklonej sali. Efekt? Kapitalny wypoczynek z widokiem na Beskidy!

Relaks i odpoczynek
na najwyższym poziomie.